Dijital Dünya Bilişim Hizmetleri

Dijital Dünya Bilişim Grubu, geçmişte Teleenerji olarak yarım asra yaklaşan tecrübesini tüketicilere en hızlı bir biçimde ulaştırmak için, 2005 yılından bu güne faliyetlerini telekominikasyon ve bilişim teknolojileri dalında sürdürmeye devam ediyor. Dijital Dünya mağaza ve kurumsal satış organizasyonu, başta Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’de kurumsal ve bireysel hizmetlerini yürütmektedir.

Bilişim sektörünün en iyi ürünlerinin üreticisi HP ile bölgesinde Gold Partner olarak çalışmaya devam ederken, Dünyada 11. Türkiye'de 2. olan HP Teknoloji Mağazasını Şubat 2012'de Afyon'a kazandırmıştır. Ayrıca Pro 2000 bilgisayarlarını daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli bir şekilde tüm müşterilerine ulaştırabilmek amacı ile 2010 yılında Devlet Malzeme Ofisi Katolog Firması olmuştur. Pro 2000 bilgisayarları yetkili satıcısı olma gücünü, kamu kurumları ve özel sektör için en iyi çözümlerle kullanmaktadır.

TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO9001 kalite yönetim sistemi belgesini almaya hak kazanarak halen bünyesinde uygulamaktadır. Dijital Dünya olarak en iyi hizmeti vermeyi ilke edindiğimizi, gücümüzü ve heyecanımızı hiç yitirmeden, karşılıklı dostluk ve güven içerisinde uzman kadromuzla daima yanınızda olduğumuzu belirtmekten mutluluk duyarız.